Top Team SR

Tisk
PDF

Líza Hazuchová

DSC 7631 Ján Luky 19
Agentúra: Top Athletics
Disciplína: 1500m, 3000m, 5000m
Dátum narodenia: 23.07.2002
Oddiel: Zdravie v pohybe Lučatín
Tréner: Marek Vojnik

Rekordy:

sk

1500m hala - 4:30.19 (2021, Bratislava)
3000m hala - 9:25.46 NU20R (2021, Bratislava)
5000m - 16:36.84 (2020, Trnava)

Úspechy

2020 World Junior Cross Country Meeting (1)

2019 26th SPAR European Cross Country Championships (41)

Fotky

[widgetkit id=]

Tisk
PDF

Viktória Forster

 Liga2 2020 Kosice 25-07 3852
Agentúra: Top Athletics
Disciplína: 100m, 200m
Dátum narodenia: 08.04.2002
Oddiel: ŠK ŠOG NITRA
Tréner: Katarína Adlerová

Rekordy:

sk

100m - 11.71 (2020, Trnava)
200m - 24.10 (2020, Trnava)
200m hala - 24.58 NU20R (2020, Bratislava)

Úspechy

2019 15th European Youth Olympic Festival, Baku 100m (6), 200m (4)

2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires 200m (6)

2018 European U18 Championships, Győr 100m (heat), 200m (heat)

Fotky

[widgetkit id=]

Tisk
PDF

Šimon Bujna

 HME Torun 2021 05-03 0310
Agentúra: Top Athletics
Disciplína: 400m
Dátum narodenia: 27.12.1995
Oddiel: ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Tréner: Radoslav Ivan

Rekordy:

sk

400m - 46.44 (2020, Ostrava)
400m hala - 47.57 (2021, Viedeň)
200m - 20.67 (2018, Trnava)

Úspechy

2021 European Indoor Championships Toruń 400m (heat)

2019 Universiade, Napoli 400m (semifinal)

2019 European Indoor Championships Glasgow 60m (semifinal)

2018 European Championships Berlin 100m (heat), 200m (heat)

2017 Universiade, Taipei 100m (heat), 200m (semifinal)

Fotky

[widgetkit id=]

Tisk
PDF

Matej Baluch

Palo Uhrin PTS 25
Agentúra: Top Athletics
Disciplína: 400m prekážok, 110m prekážok
Dátum narodenia: 16.10.2000
Oddiel: ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Tréner: Edmund Kováč, Igor Kováč

Rekordy:

sk

400m prekážok - 50.74 (2020, Košice)
400m - 48.59i (2021, Ostrava)
110m prekážok - 14.36 (2020, Trnava)

Úspechy

2019 European U20 Championships (3)

2019 National U20 record holder 60m hurdles (99.0cm) 7.98s

Fotky

[widgetkit id=]

Tisk
PDF

Stanislava Škvarková

elan miting 2021-1810 Foto Pavol Uhrin 2
Agentúra: Top Athletics
Disciplína: 100m hurdles
Dátum narodenia: 20.04.1996
Oddiel: ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Tréner: Michal Škvarka

Rekordy:

sk

60m hurdles - 8.09s (2020, Ostrava)
100m hurdles - 12.90s NR (2020, Trnava)

Úspechy

2021 European Indoor Championships Toruń 60m hurdles (semifinals)

2019 World Championships Doha 100m hurdles (heats)

2019 European Indoor Championships Glasgow 60m hurdles (heats)

2017 European Indoor Championships Beograd 60m hurdles (heats)

Fotky

Pripravuje sa

Videá

Pripravuje sa

Partneri

Pripravuje sa

sk
Tisk
PDF

Lucia Vadlejch

Palo Uhrin PTS 12
Agentúra: Top Athletics
Disciplína: sedemboj/heptathlon
Dátum narodenia: 08.11.1988
Oddiel: ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Tréner: Josef Karas

Rekordy:

sk

Heptathlon - 6103b (2017, Kladno)
Pentathlon - 4488i (2020, Ostrava)

Profil

Pripravuje sa

Úspechy

2017 ME/EC Beograd Pentathlon (9)

Videá

Pripravuje sa

Partneri

Pripravuje sa

Tisk
PDF

Emma Zapletalová

Tretra 2020 08-09 2797 Uhrin 39
Agentúra: Top Athletics
Disciplína: 400m Hurdles
Dátum narodenia: 24.03.2000
Oddiel: ŠK ŠOG Nitra
Tréner: Peter Žňava

Rekordy:

sk

400m hurdles - 55.19 NR (2020, Trnava)

400m - 52.54s (2020, Ostrava)

300m hurdles - 38.97 NR (2020, Ostrava)

200m - 23.45 NU23R (2020, Ostrava)

Profil

Pripravuje sa

Úspechy

2018 ME/EC Berlin 4x400m (8)

2018 MSJ/WJC Tampere 400m Hurdles (5)

Videá

Pripravuje sa

Partneri

Pripravuje sa

Tisk
PDF

Gabriela Gajanová

Tretra 2020 08-09 2797 Uhrin 14
Agentúra: Top Athletics
Disciplína: 800m
Dátum narodenia: 12.10.1999
Oddiel: Atletický klub ZTS Martin
Tréner: Pavel Slouka

Rekordy:

sk

800m - 2:00.58 (2019, Praha)

1500m - 4:25.88i (2020, Bratislava)

1500m - 4:33.98o (2020, Praha)

Profil

Pripravuje sa

Úspechy

2018 MSJ/WJ Tampere 800m (4)

2017 MEJ/EJ Grosseto 800m (3)

2016 European U18 Championships (3)

Videá

Pripravuje sa

Partneri

Pripravuje sa

Tisk
PDF

Martin Kučera

UHRIN Liga2 2020 Kosice 25-07 4319 1
Agentúra: Top Athletics
Disciplína: 400m hurdles
Dátum narodenia: 10.05.1990
Oddiel: BK hraj na tie nohy Bratislava
Tréner: Radoslav Ivan

Rekordy:

sk

400m hurdles - 49.08s (2016, Amsterdam)
300 m hurdles - 36.05s (2018, Cheb)

Profil

Pripravuje sa

Úspechy

2018 ME/EC Berlin 400m Hurdles (sem)

2016 ME/EC Amsterdam  400m Hurdles (7)

2013 WUG Kazan 400m Hurdles (1)

Videá

Pripravuje sa

Partneri

Pripravuje sa

Tisk
PDF

Tomáš Veszelka

Tretra 2020 08-09 2797 Uhrin 30
Agentúra: Top Athletics
Disciplína: trojskok/triple Jump
Dátum narodenia: 09.07.1995
Oddiel: ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Tréner: Michal Škvarka

Rekordy:

sk

17.09o (2019, Wuhan)
16.78i (2019, Glasgow)

Profil

Pripravuje sa

Úspechy

2019 Military World Games (2)

2019 EiC Glasgow (6)

2018 ME/EC Berlin (8)

2017 WUG Taipei (11)

2017 MEJ/EJ Bydgoszcz (4)

2015 MEJ/EJ Tallinn (5)

Videá

Pripravuje sa

Partneri

Pripravuje sa

Tisk
PDF

Ján Volko

 HME Torun 2021 07-03 0038
Agentúra: Top Athletics
Disciplína: 60m, 100m, 200m
Dátum narodenia: 02.11.1996
Oddiel: NAŠA Športová Akadémia
Tréner: Naďa Bendová, Róbert Kresťanko

Rekordy:

sk

60m - 6.55i (2020, Madrid)

100m - 10.13 NR (2018, Šamorín)

200m - 20.24 NR (2018, Trnava)

Profil

Pripravuje sa

Úspechy

2021 EiC Toruń 60m (3)

2019 EiC Glasgow 60m (1)

2018 EC Berlin 100m, 200m (sem)

2018 WiC Birmingham 60 m (6)

2017 WUG Taipei 200m (3)

2017 EJ Bydgoszcz 100m (2), 200m (1)

2017 EiC Beograd 60m (2)

Videá

 

 

 

 

 

 

Tisk
PDF

Matúš Bubeník

bbl 2020-9237 1
Agentúra: Top Athletics
Disciplína: skok do výšky
Dátum narodenia: 14.11.1989
Oddiel: ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Tréner: Jozef Karas

Rekordy:

sk

2.29 (Banská Bystrica, 2015)
2.31i (Banská Bystrica, 2015)

Profil

Pripravuje sa

Úspechy

2019 HME Glasgow (10)

2017 HME Beograd  (5)

2015 WUG Gwangju (2)

Videá

Pripravuje sa

Partneri

Pripravuje sa

Tisk
PDF

Iveta Putalová

Palo Uhrin PTS 18
Agentúra: Top Athletics
Disciplína: 400m, 800m
Dátum narodenia: 24.3.1988
Oddiel: ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Tréner: Marcel Lopuchovský

Rekordy:

sk

400m - 52,18o (2015, Gwangju)
400m - 52,62i NR (2018, Toruń)
800m - 2:04.91 (2020, Ostrava)

Profil

Pripravuje sa

Úspechy

2018 EC Berlin 4x400m (8)

2018 WiC Birmingham 400m (sem)

2017 EiC Beograd 400m (sem)

2016 EC Amsterdam 400m (sem)

2016 WiC Portland 400m (6)

2015 WUG Gwangju 400m (5), 4x100m (5)

2015 EiC Praha 400m (4)

Videá

Pripravuje sa

Tisk
PDF

Alexandra Bezeková

bezekova2
Agentúra: Top Athletics
Disciplína: 100m, 200m
Dátum narodenia: 13.8.1992
Oddiel: ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Tréner: Rastislav Miško

Rekordy:

sk

60m - 7.41i (2016, Ostrava)

100m - 11.50o (2016, St. Pölten)

200m - 23.44o (2017, Ostrava)

400m - 52.46o (2018, Ostrava)

400m - 52.68i (2018, Wien)

Profil

Pripravuje sa

Úspechy

2018 EC Berlin 4x400m (8)

2018 HMS Birmingham 400m (9)

Videá

Pripravuje sa

Partneri

Pripravuje sa