Tisk
PDF

Halové majstrovstvá Európy v Toruni

TOP ATHLETICS má za sebou úspešné 36. HALOVÉ MAJSTROVSTVÁ EURÓPY v Toruni. Naši atléti získali dovedna 5 medailí!


ZLATO Miltiádis Tentóglou (skok do diaľky)

STRIEBRO Tina Šutej (skok o žrdi), Jessie Knight (4x400m), Pavel Maslák (4x400m)

BRONZ Ján Volko (60m), Filip Mihaljević (vrh guľou)


 HME Torun 2021 06-03 0005

Miltiádis Tentóglou zvíťazil v skoku do diaľky s výkonom 8.35m.

V tom čase to bol halový svetový výkon roka.


 HME Torun 2021 07-03 3940

Tina Šutej získala striebornú medailu v skoku o žrdi s výkonom 4.70m.


 HME Torun 2021 05-03 0604

Jessie Knight vybojovala striebornú medailu v štafete 4x400m v čase 3:28.20 - v zložení Zoey Clark, Jodie Williams, Amarachi Pipi a Jessie Knight.


 HME Torun 2021 07-03 0998

Pavel Maslák získal premiérové striebro na HME v štafete 4x400m v čase 3:06.54 - v zložení Vít Müller, Pavel Maslák, Michal Desenský a Patrik Šorm.


 HME Torun 2021 07-03 0046

Ján Volko skompletizoval svoju zbierku medailí z HME na 60m. Tento rok si z HME odniesol bronzovú medailu s časom 6.61s.


 HME Torun 2021 05-03 1444

Filip Mihaljević získal bronzovú medailu vo vrhu guľou s výkonom 21.31m.


Na HALOVÝCH MAJSTROVSTVÁCH EURÓPY v Toruni sa predstavilo 24 atlétov z 9 krajín, s ktorými spolupracuje TOP ATHLETICS:

1.miesto Miltiádis Tentóglou skok do diaľky (8.35m)

2.miesto Tina Šutej skok o žrdi (4.70m)

2.miesto Jessie Knight štafeta 4x400m (3:28.20)

2.miesto Pavel Maslák štafeta 4x400m (3:06.54)

3.miesto Ján Volko 60m (6.61s) - v rozbehoch 6.57s

3.miesto Filip Mihaljević vrh guľou (21.31m)

5.miesto Maja Mihalinec Zidar 60m (7.26s)

5.miesto Paraskevi Papahristou trojskok (14.31m)

5.miesto Amel Tuka 800m (1:47.37)

8.miesto Jessie Knight 400m (52.22s) - v rozbehoch 52.17s

8.miesto Pavel Maslák 400m (46.70s)

8.miesto Luca Kozák 60m prekážok (8.01s) - v semifinále 7.98s

8.miesto Neja Filipič trojskok (14.02m) - v kvalifikácii 14.09m iPB

8.miesto Markéta Červenková (17.75m) - v kvalifikácii 18.16m iPB

9.miesto Lia Apostolovski skok do výšky (1.87m)

12.miesto Andreas Vojta 3000m (7:53.07)

16.miesto Diána Lesti skok do diaľky (6.18m)

19.miesto Filip Šnejdr 800m (1:48.87)

22.miesto Stanislava Škvarková 60m prekážok (8.23s) - v rozbehoch 8.21s

22.miesto Anita Horvat 800m (2:06.08)

34.miesto Iveta Putalová 400m (53.69s)

34.miesto Lukáš Hodboď 800m (1:51.59)

37.miesto Zdeněk Stromšík 60m (6.77s)

38.miesto Šimon Bujna 400m (47.93s)

38.miesto Elisavet Pesiridou 60m prekážok (8.31s)

45.miesto Martin Kučera 400m (48.44s)

Foto: Pavol Uhrin