Tisk
PDF

O nás

logo-onasNa začiatku boli Šárka Kašpárková a Michal Pogány. Po nie príliš úspešnom vystúpení na MS 1995 to vyzeralo na ukončenie tejto kapitoly. Šárka však získala medailu na OH 1996 v Atlante a zrazu bolo všetko inak.

Manažérska skupina sa rozbehla, začali pribúdať atléti, napríklad Jiří Mužík alebo Nikola Brejchová (vtedy ešte Tomečková). Pribúdali aj Slováci. Ďalší impulz prišiel na jeseň 2001, keď sa začali rozširovať aktivity Českej sportovní v oblasti atletiky. Pribudla Zlatá tretra a esá českej a aj svetovej atletiky Jan Železný a Roman Šebrle, pre ktorých sa začali vybavovať športové záležitosti.

V rôznych obmenách činnosť pokračuje dodnes. Veľkou posilou bol príchod Pavla Pruši, ktorý má na starosti PR, marketing a svojou zanietenou prácou "oblieka" celý náš tím.

TOP ATHLETICS predstavuje istotu v spleti atletického sveta, snahu zabezpečiť kvalitný program súťaží, prípadne sústredení, pomoc pri zabezpečení športového oblečenia, v marketingových otázkach a zdravotníckej starostlivosti. Najsilnejšia vetva v súčasnosti sú českí atléti, silné je aj slovenské zastúpenie a v poslednom období sa etabluje aj solídna skupina spomedzi ďalších zahraničných atlétov. Nezabúdame ani na mladých, ktorí v prípade preukázania talentu pocítia spoluprácu s nami v tom pozitívnom slova zmysle.

Ctíme si úprimnosť, čestnosť a snahu o čo najkvalitnejšie športové výkony a profesionalitu. Ak by sa objavili porušenia pravidiel, napríklad o dopingu, spolupráca s príslušným atlétom bude okamžite ukončená. Sme tu, aby sme vytvorili jeden tím, atléti na dosahovanie medailí a pekných výkonov, ostatní na zabezpečenie podmienok a servisu na ich dosahovanie.

Členovia tímu TOP ATHLETICS

 alfons-juck  pavel-prusa  zuzana-trojakova
 Alfons Juck
tel.: +421 905 347 901
email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 Pavel Pruša
tel.: +420 724 344 208
email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 Zuzana Trojáková
tel.: +420 608 277 872
email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Akce, které pořádáme, nebo se na nich podílíme

Zastupujeme atlety z mnoha zemí

Zastupujeme atlety z České republiky, Slovenska, Polska, Rakouska, Velké Británie, USA, Kanady, Keni a Jamajky.

mapa-big